Pasūtījumu kārtība

  1. Pircējs pasūta Produktus  mājas lapā  vai veicot pasūtījumu zvanot pa tel.nr. – 28349447, norādot visu nepieciešamo informāciju-vārdu, uzvārdu,tālruņa nummurs,piegādes adresi, e-pasta adresi, apmaksas veidu un pasūtījuma saņemšanas veidu.

Ja esi reģistrējies klients iepirkšanās ir vienkāršāka. Reģistrējoties, Jums ir iespēja saglabāt Jūsu datus, kas nākamajā reizē padarīs iepirkšanos ātrāku un ērtāku.

  1. Pasūtījumus jāveic ne vēlāk kā līdz 17.00 uz nākošo dienu, ja saņemšana plānota veikalā “ labumu bode” Ikškile, Daugavas prospekts 63, tad ne vēlāk kā 2 stundas pirms plānotās saņemšanas. Pasūtījumi tiek apstrādāti  darba dienās no 10.00-18.00.
  2. Sveramām precēm ir noteikts minimālais pasūtījums gramos.
  3. Minimālais pasūtījums ir  35 EUR.Minimālais pasūtījums nav gadījumos, ja pasūtījums tiek izņemts veikalā “ labumu bode” , Ikšķile, Daugavas prospekts 63  vai piegādes veids ir ar Omnivu.
  4. Visas cenas ir norādītas ar PVN
  5. Katru pasūtījumu Pārdevējs apstiprina sazinoties ar pircēju-  informējiet par produktu pieejamību, konkrētu svaru( sveramai precei),  piegādes dienu un laiku  un citus jautājumus kas saistīti ar pasūtījumu. Vienmēr sagaidi apstiprinājuma e-pastu, lai pārliecinātos, ka pasūtījumu tiešām ir izveidots!
  6. Piegādes iespējas: 1).Bezmaksas pasūtījumu saņemšana mūsu veikalā Ikšķilē, Daugavas prospektā 63. Darba dienās no 10.00-20.00, Sestdien un Svētdien  no 10.00-18.00  2) Piegāde ar Izipizi* līdz mājas durvīm (arī  pārtikas produktu piegāde + 6 C un saldēti produkti -18 C)./ maksa par piegādi atkarīga no piegādes adrese/ bezmaksas piegāde virs 100 EUR. 3)Piegāde uz Omniva pakomātiem( produkti,kam nav nepieciešams temperatūras režīms)/ maksa par piegādi atkarīga no pasūtījuma lieluma/ bezmaksas piegāde virs 70 EUR
  7. Piegādes maksa atkarīga no piegādes veida/ pasūtījuma lieluma /piegādes adreses. 
  8. Pircējs veic apmaksu :1) skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī; 2) veicot apmaksu ar maksājuma karti pasūtījuma saņemšanas brīdī; 3) ar pārskaitījumu uz bankas kontu pirms preces tiek piegādātas.