Par "Labumu bode"

Esam ģimenes uzņēmums, 2017.gada nogalē atvērām Latvijas mazo ražotāju, amatnieku produktu veikaliņu Ikšķilē. Šo gadu laikā no maza veikaliņa esam auguši līdz lielam, skaistam veikalam , kurā apvienoti vairāk kā 120 Latvijas mazo ražotāju produkcija, vairāk kā 2500 preču. Laika gaitā sortimentu esam papildinājuši arī ar citzemju delikatesēm ( olīvas, mīdijas,...) un ar BIO specializēto pārtiku- produktiem  vegāniem, veģetāriešiem, bezlaktozes un bezglutēna produktiem.

Mēs neesam BIO/EKO  produktu veikals, kā pircēji mūs mēdz dēvēt, mūsu mērķis vienmēr ir bijis dot pircējam iespēju iegādāties labāko no katras produktu kategorijas– ir šis produkts  BIO, EKO vai nav- tam nav tik liela nozīme. Ja tie ir gaļas produkti, tad tikai augstvērtīgi – gatavoti no Latvijā audzētiem lopiņiem, ja tās ir vistas, tad lauku vistas, ja olas, tad tikai no brīvībā augušām vistām. Uz vietas tiek cepta maizīte , cepumi, kā arī paši gatavojam cepamgaļas.

Mūsu veikalu ir iemīļojuši ne tikai Ikšķiles un tuvākās apkārtnes iedzīvotāji, bet arī pircēji no Rīgas, Ķekavas, Ogres  un citām pilsētām, tāpēc arī nonācām līdz idejai izveidot internetveikalu, lai esošie  un protams arī jaunie pircēji tiek pie labumiem arī citās pilsētās.

Mūsu internetveikala priekšrocības:

  1. Ļoti plašs Latvijas mazo ražotāju produktu klāsts, kas regulāri tiek papildināts.
  2. Nav priekšpasūtījumi, jo viss atrodas uz vietas veikalā, tas ir tā pat kā Jūs ienāktu mūsu veikalā un izvēlētos produktus, vienīgā atšķirība tāda, ka mēs atlasīsim pasūtījumu jūsu vietā un vēl piegādāsim. Protams pastāv iespēja,ka kaut kas var beigties un uz īsu brīdi nav pieejams, kā jebkurā veikalā.
  3.  Nav vairs jāplāno pirkumi nedēļai uz priekšu- Piegāde jau nākošā dienā, pasūtot līdz 17.00 iepriekšējā dienā.
  4. Varam pielāgoties katram pircējam, sasverot preces tieši tik cik ir nepieciešams, nav jāņem konkrēta svara iepakojumi.
  5. Viss ir svaigs,jo produktu piegādes uz veikalu tiek veiktas vairākas reizes nedēļā.
  6. Varam piegādāt temperatūras produktus, ieskaitot saldētus produktus.

Veikala klienti novērtē produktu kvalitāti, produktu unikalitāti, apkalpošanas ātrumu, attieksmi un individuālu pieeju, mūsu rīkotās degustācijas un pasākumus- to arī vēlamies dot Jums!

Būsim priecīgi arī uz jūsu mājām nogādāt Latvijas labumus un gardumus!

Uz tikšanos!